SPOSOBY PŁATNOŚCI

  • PŁATNOŚĆ PayByNet (szybki przelew internetowy)

Płatność PaybyNet, to usługa płatności internetowych typu pay-by-link działająca w schemacie przelewu bezpośredniego. Po wybraniu tej opcji płatności Klient zostaje skierowany za pomocą serwisu PayByNet na stronę swojego banku. Po zalogowaniu się, wystarczy sprawdzić dane, a następnie wysłać przelew.

  • PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM

Po wyborze opcji płatności przelewem, Klient otrzyma niezbędne informacje bankowe do jego realizacji tj. numer konta, dane do przelewu oraz kwotę. Prosimy pamiętać, że realizacja zamówienia rozpoczyna się dopiero w momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.

Na przelew czekamy 7 dni, w tym czasie zamówione artykuły pozostają zarezerwowane dla Klienta. W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie 7 dni zamówienie zostaje anulowane.

Dane bankowe do realizacji przelewu:

ODBIORCA: Zakład Usług Leśnych Handel Serwis Jan Gańko

ADRES (jeśli wymagane): ul. Warszawska 240, 05-300 Mińsk Mazowiecki

NUMER KONTA: 22114020040000310275673530

NAZWA BANKU: mBank

TYTUŁ PRZELEWU: numer Twojego zamówienia

WAŻNE!!!: Każde zamówienie należy opłacić oddzielnym przelewem.

  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE ( za pobraniem )

Po wyborze opcji „płatność za pobraniem” Klient może zapłacić dostawcy bezpośrednio przy odbiorze paczki, gotówką lub za pośrednictwem karty płatniczej ( w przypadku, gdy dostawca oferuje taką możliwość).

  • PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PRZY ODBIORZE W SKLEPIE

Po wyborze opcji „odbiór w sklepie” Klient może zapłacić za zamówienie gotówką lub kartą bezpośrednio przy odbiorze towaru w siedziby naszej firmy pod adresem 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 240.

WAŻNE: Zamówione produkty należy odebrać w siedzibie naszej firmy w terminie 10 dni od daty złożenia zamówienia.

WYSYŁKA I DOSTAWA

Sklep internetowy www.techganko.pl realizuje zamówienia na terenie Polski. Zakupione produkty wysyłamy przesyłkami pocztowymi lub firmami kurierskimi.

Koszty dostawy towaru ponosi KLIENT, chyba że opis oferty produktu stanowi inaczej.

KLIENT w trakcie wypełniania interaktywnego formularza zamówienia jest informowany o kosztach wysyłki, dokonuje wyboru sposobu wysyłki i akceptuje koszt wysyłki podczas składania ZAMÓWIENIA.

Zamówiony przez Klienta towar z opcją płatności za pobraniem wysyłany jest w ciągu 24 - 48h od dnia złożenia zamówienia. W przypadku zamówień, w których klient wybrał opcję płatności przelewem lub Paybynet zamówienie wysyłane jest w ciągu 24 - 48h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Przesyłki dostarczane są przez dostawcę w dni robocze. Standardowy czas dostarczenia przesyłki przez dostawcę wynosi 24 - 48h od momentu wysłania / nadania przez nas przesyłki.

Jeżeli Klient wybrał opcje wysyłki produktu z opcją płatności "za pobraniem" - Klient zobowiązany jest do odbioru przesyłki z zamówionymi produktami. Jeżeli Klient - bez względu na przyczynę - nie dokona odbioru przesyłki - Sprzedawca ma prawo do odstąpienia od umowy z dniem zwrotu otrzymania nieodebranej przesyłki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć